null

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť Tittus, spol s r.o. vznikla v roku 2008 ako rodinná firma. Naše aktivity a podnikateľská činnosť boli najskôr zamerané na obchodnú činnosť.

Služby sme rozšírili o vedenie účtovníctva, poskytovanie personálneho a mzdového poradenstva – aj v súčasnosti poskytujeme komplexné účtovné služby.
Vykonávame dodávku a montáž bazénovej technológie. Táto činnosť je dnes pre našu spoločnosť nosná. Pôsobíme na území celej Slovenskej republiky a tiež v Čechách.

null

Výber z našich služieb

  • Dodávka a montáž nerezových bazénov
  • Betónové bazény,vyložené fóliou
  • Servis a údržba bazénovej technológie
  • Zazimovanie a odzimovanie bazéna
Prejsť k ponuke skužieb

Môžete mať bazén Vašich snov. Zavolajte nám hneď teraz: 0907 196 480

Budujeme bazény najvyššej kvality. Je to aj vďaka tomu, že absolútne milujeme to, čo robíme …

Kontakty

Najvyššia kvalita bazénov

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Dôraz kladieme na vysokú kvalitu použitých materiálov, overené technologické postupy a kvalitne odvedenú prácu.Vďaka tomu je každý bazén, ktorý vybudujeme, skutočne umeleckým dielom.

Dizajn a štýl bez obmedzení

…betónový, či nerezový, schodíky, alebo vstup s rebríkom, zastrešiť, či nie… Investícia do bazéna je investícia takmer na celý život. Preto je potrebné k výberu najvhodnejšieho riešenia pristupovať s rozvahou a zodpovedne. S výberom vhodného typu bazéna Vám preto radi pomôžeme.

Prídeme za Vami, nech ste kdekoľvek

Naše služby ponúkame v rámci celej Slovenskej a tiež Českej republiky.

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na akékoľvek otázky. V prípade záujmu si dohodneme termín stretnutia.